Program Festiwalu

Program Międzynarodowego Festiwalu Ruchu

W programie:

22.09 (wtorek)

  • WARSZTATY CHOREOGRAFICZNE DLA DZIECI (Bar Bara, ul. Świdnicka 8b)
    • 10:00-12:00 Segni Mossi
  • VOICE TALE (Muzeum Architektury, ul. Bernardyńska 5)
    • 11:00-13:00 Ditte Berkeley
    • 13:30-16:30 Ditte Berkeley
  • LEKCJE OTWARTE (The One Hostel, Rynek 30)
    • 15:30-17:30 Taniec Współczesny – Adrian Bartczak

23.09 (środa)

  • WARSZTATY CHOREOGRAFICZNE DLA DZIECI (Bar Bara, ul. Świdnicka 8b)
    • 10:00-12:00 Segni Mossi
  • IMPROWIZACJA (The One Hostel, Rynek 30)
    • 15:30-18:30 Marysia Stokłosa
  • VOICE TALE (Muzeum Architektury, ul. Bernardyńska 5)
    • 11:00-13:00 Ditte Berkeley
    • 13:30-15:30 Ditte Berkeley
  • LEKCJE OTWARTE (Aula ASP, pl. Polski 3/4)
    • 14:00-17:00 Taniec Współczesny – Adrian Bartczak
  • WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE (Bar Bara, ul. Świdnicka 8b)
    • 20:00 Wernisaż wystawy Segni Mossi
    • 20:30 Spektakl „Intercontinental”, Marysia Stokłosa

24.09 (czwartek)

  • STANY WYŚNIONE (Muzeum Architektury, ul. Bernardyńska 5)
    • 11:00-14:00 Anna Nowicka
    • 15:30-18:30 Anna Nowicka
  • IMPROWIZACJA (The One Hostel, Rynek 30)
    • 15:30-18:30 Marysia Stokłosa
  • VOICE TALE (The One Hostel, Rynek 30)
    • 11:00-14:00 Ditte Berkeley
  • LEKCJE OTWARTE (Aula ASP, pl. Polski 3/4)
    • 14:00-17:00 Taniec Współczesny – Adrian Bartczak
  • LABORATORIUM RUCHU ESK (Szkoła Baletowa przy Operetce Dolnośląskiej, ul. Św. Antoniego 2/4, brama C, II piętro)
    • 12:00-14:30 Matthieu Ehrlacher
  • WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE (Bar Bara, ul. Świdnicka 8b)
    • De Stilte (spektakle i warsztaty dla dzieci)
      • 15:30-16:30
      • 16:30-17:30
      • 18:15-19:15
    • 20:00 Debiuty
      • Spektakl „Banalnie łatwy trik”, Kinestrefa
      • Spektakl „I że Cię nie opuszczę aż do śmierci”, Szymon Dobosik, Maciej Kosteczka

25.09 (piątek)

  • STANY WYŚNIONE (Muzeum Architektury, ul. Bernardyńska 5)
    • 11:00-14:00 Anna Nowicka
    • 15:30-18:30 Anna Nowicka
  • IMPROWIZACJA (The One Hostel, Rynek 30)
    • 15:30-18:30 Marysia Stokłosa
  • LABORATORIUM RUCHU ESK (Szkoła Baletowa przy Operetce Dolnośląskiej, ul. Św. Antoniego 2/4, brama C, II piętro)
    • 12:00-14:30 Matthieu Ehrlacher
  • WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE (Klubokawiarnia NEON SIDE, ul. Ruska 46C)
    • 19:30 Jam Session Soap City i przyjaciele
    • 21:30 Slave to The Vibe (set DJ-ski)

26.09 (sobota)

  • STANY WYŚNIONE (Muzeum Architektury, ul. Bernardyńska 5)
    • 11:00-14:00 Anna Nowicka
    • 15:30-18:30 Anna Nowicka
  • IMPROWIZACJA (The One Hostel, Rynek 30)
    • 15:30-18:30 Marysia Stokłosa
  • LEKCJE OTWARTE (Aula ASP, pl. Polski 3/4)
    • 10:45-12:15 Technika Ruchu – Witek Jurewicz
    • 16:00-17:30 Technika Ruchu – Witek Jurewicz
  • WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE
    • 10:00-14:00 Audycja do Warsaw Dance Department (The One Hostel, Rynek 30)
    • 20:00 Spektakl “At the table there is an accumulation of emotions attached by everyday hard”, Matthieu Ehrlacher (Bar Barbara, ul. Świdnicka 8b)
    • 22:00 Silent Disco (Bar Barbara, ul. Świdnicka 8b)

27.09 (niedziela)

  • IMPROWIZACJA (Muzeum Architektury, ul. Bernardyńska 5)
    • 15:30-18:30 Marysia Stokłosa
  • LEKCJE OTWARTE (Aula ASP, pl. Polski 3/4)
    • 10:45-12:15 Technika Ruchu – Witek Jurewicz

 

1.presspack_RUSZA_FESTIWAL_2015

Galeria fotografii promocyjnej