Program IFF 2011 – Interdyscyplinarny festiwal sztuki alternatywnej

IFF 2011 – program nurtu głównego

14.09. 2011 (środa)
SIBEL KOSE & Z. LEWANDOWSKI TRIO- OTWARCIE FESTIWALU godz. 19:00, sala teatralna CS Impart (Turcja, Polska)

15.09.2011 (czwartek)
OPAT- Grupa Teatralna TE-O-KA godz. 19:00, sala teatralna CS Impart (Polska)
MALARZ PATRZY NA WROCŁAW- zbiorowa wystawa godz. 19:00, galeria ImpArt (Polska)
INWIGILATOR- projekt Pawła Modzelewskiego godz. 19:00, galeria „Na Dole” (Polska)

16.09.2011 (piątek)
JOHN MORAN…AND HIS NEIGHBOR, SAORI godz. 19:00, sala teatralna CS Impart (USA)
ZDZISŁAW NITKA- TŁUMACZENIE SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ LISKOWI godz. 19:00, sala kameralna CS Impart (Polska)

17.09.2011 (sobota)
JOHN MORAN…AND HIS NEIGHBOR, SAORI godz. 19:00, sala teatralna CS Impart (USA)
MICHAŁ ZYGMUNT- KONCERT godz. 20:30, sala kameralna (Polska)

18.09.2011 (niedziela)
ZŁAMANE PAZNOKCIE. RZECZ O MARLENIE DIETRICH godz. 19:00, sala kameralna CS Impart (Polska)

21.09.2011 (środa)
ARDEF- premiera monodramu Anny Skubik godz. 20:00, sala kameralna CS Impart (Polska)
ANDRZEJ DUDEK- DÜRER- Przekraczanie godz. 19:00, sala filmowa CS Impart (Polska)

22.09.2011 (czwartek)
KOMPLEKS PORTNOYA- TEATR KONSEKWENTNY godz. 19:00, sala kameralna CS Impart (Polska)

23.09.2011 (piątek)
LENINGRAD- spektakl muzyczny godz. 19:00, sala kameralna CS Impart (Polska)

24.09.2011 (sobota)
EYES IN THE COLORS OF THE RAIN- RootlessRoot Company godz. 19:00, sala teatralna CS Impart (Grecja, Słowacja)
EDGAR ALLAN POOH: RAVEN- Teatr Vesele Skoky godz. 20:30, sala kameralna CS Impart (Czechy)

25.09.2011 (niedziela)
PUNKTY MISTYCZNE- Piotr Piesiewicz godz. 15:00, Rynek- Wrocław (Polska)
WIELKI EGZAMIN- spektakl wokalno- muzyczny, reż. J. Szydłowski (Polska)

26.09.2011 (poniedziałek)
REQUIESCAT- Spółdzielnia Theatralia godz. 19:00, sala teatralna CS Impart (Włochy)

27.09.2011 (wtorek)
REQUIESCAT- Spółdzielnia Theatralia (godz. 19:00, sala teatralna CS Impart (Włochy)
SPECIAL JAZZ SEXTET- koncert, godz. 20:00, sala kameralna CS Impart (Polska)
ZŁOTA KACZKA – przedstawienie dla dzieci, godz. 10:00, sala kameralna CS Impart

28.09.2011 (środa)
SCHOOL FOR NEW DANCE DEVELOPMENT – „Exercises for Hero”
SCHOOL FOR NEW DANCE DEVELOPMENT – „Billions”
ROBERT JARMUŻEK – koncert, godz. 21:00 kawiarnia „Autograf” CS Impart

29.09.2011 (czwartek)
SCHOOL FOR NEW DANCE DEVELOPMENT- „Patchwork. Model techniczny”
SCHOOL FOR NEW DANCE DEVELOPMENT- „D.I.Y. Dive in Yourself”

02.10.2011 (niedziela)
AKCJA GRUPY STARY BANAN godz. 16:00, ul. Świdnicka k. Rynku (Polska)
ŚWIĘTO WIOSNY- teatr tańca godz. 18:00, sala teatralna CS Impart (Polska, UK, Szwecja)

04.10.2011 (wtorek)
WSZYSTKO, CO CHCIELIBYŚCIE WIEDZIEĆ O TEATRZE, A BOICIE SIĘ ZAPYTAĆ- Teatr Montownia, godz. 18:00, sala kameralna CS Impart (Polska)
SZELMOSTWA SKAPENA- Teatr Montownia, godz. 21:00, sala kameralna CS Impart (Polska)

05.10.2011 (środa)
MARCIN FIC QUINTET- koncert jazzowy, godz. 19:00, sala kameralna (Polska)

07.10.2011 (piątek)
TRAKTAT O MANEKINACH- Teatr Wierszalin, godz. 19:00, sala teatralna CS Impart (Polska)